LOW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deadbull druid 70

+4
Kolouchova
sui
Chealin
Vejmi
8 posters

Goto down

Deadbull druid 70 Empty Deadbull druid 70

Příspěvek  Vejmi Mon Feb 20, 2012 9:43 pm

Zdravim pratele Smile tak jsem se po roce a pul vratil na wow Smile ... nastalo par veci, ktere bych vam rad sdelil a pritom pozadal opet o prijeti do gildy ...

- byl jsem v LoW kolem 1roku, na wow jsem stravil 5let, ted jsem mel 1,5roku prestavku s tim, ze jsem svych 11x 70tek prodal za RM, sveho druida Deadbull treba i Jastovy se kterym jsem porad v kontaktu a vcera jsem se vlastne vratil

-zbyl mi hunter 70 u aliance i u hordy, 61druid a 65rogue(aliance) zbytek prodan ..

- vymenil jsem vcera sveho 70hunter u aliance za 69druid, protoze za nej umim nejlepe zda-li si me jeste pamatujete ...vyexpil a sel cca 3 BG ... toto jsem zatim zvladl, ale chystam se lidem zase dokazat jaky jsem a nekteri si na me mozna vzpomenou Wink


* Nick: ... momentalne Porsche, ale bude Deadbull jen jsem si vcera spletl druida a prejmenoval jednoho co jsem mel u aliance tudiz jmeno bude moje az za mesic ...
* křestní jméno: ... Michal
* Class: ... Druid
* LVL 70! ... Ted uz ano
* Profese + Skill ... LW/Skinning, ale budu menit urcite az na to budu mit goldy na JWC/Alchemy tak jako drive
* Talenty (xx/xx/xx) : ... 7/11/43
* EQ(stačí...badge,kz,za,t4/5/6,rare...) ... Zelenam se zatim ...
* preQ ... Zatim zadne, ale tak mam to 1den Smile
* Taktiky znáte? ... Ano pamatuji si vsechny
* minulá guilda + důvod odchodu a proč k nám? ... Skoncil jsem u Vas Wink
* postava vaše?máte reg.mail? ... ano uz je moje a reg.mail take mam
* kdy hrajete? ... To sam ted nemuzu rict, ale tak jako drive a to kdyz prijdu ze skoly o vikendech apod. ... da se rict, ze jsem u PC porad
* něco o vás z REALU ... Michal, jsem ze Zlina, 18let, rad sportuji, hraji hry na PC a studuji Prumyslovou skolu ve Zline obor strojirenstvi ...
*znáte někoho u nás? ... Olaf,Jast,Ori,Filip,Ivos(vsechny osobne), dale dost lidi jeste z dob kdy jsem hral a do ted jsem v kontaktu s Terulineckou,Shiffu,Kolouskem,Kaliskem,Itachim ...


PS: Popravde si myslim, ze jsem na tom hodne spatne a takove lidi by jste brat nemeli, ale mohli by jste udelat vyjimku, protoze ja kdyz jsem byl tehdy (cca 2-2,5 roku zpatky) jediny full t6 druid u hordy, protoze se vsichni stehovaly na WoTlk a ja tam jediny full t6 zustal tak jsem sel taky vam pomoct a nachodil jsem si dost Hero dungu abych pomohl tem slabsim at ziskaji EQ a muzou se dostat na raid apod. a taky jsem si odchodil par nervy drasajicich raidu na kterych jsem stravil nekolik hodin, napriklad SWP Smile

Vejmi

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  Chealin Mon Feb 20, 2012 11:34 pm

No já sám si tě teda nepamatuji, protože jsi pravděpodobně přišel až po mém odchodu. Musím ale dát PROTI, a to z několika důvodů:
- stop stav
- nulový equip
- nejsem si úplně jistý, zda bylo míněno "jediný t6 druid" jako ironie, protože ROZMIK a nejen on zde byl, je a bude VŽDY!
Chealin
Chealin

Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  sui Tue Feb 21, 2012 5:06 pm

Chealin napsal:No já sám si tě teda nepamatuji, protože jsi pravděpodobně přišel až po mém odchodu. Musím ale dát PROTI, a to z několika důvodů:
- stop stav
- nulový equip
- nejsem si úplně jistý, zda bylo míněno "jediný t6 druid" jako ironie, protože ROZMIK a nejen on zde byl, je a bude VŽDY!

Piskle tu taky zustal s full t6 druidem na vsechno, ale rozmíka taky mám RÁD:D
sui
sui

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  Kolouchova Tue Feb 21, 2012 5:55 pm

zamě proti lidí dost, navíc doted nebyl schonej smazat postavu s mojim nickem to už o něčem vypovídá !!
Kolouchova
Kolouchova

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 03. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty :)

Příspěvek  Neso Tue Feb 21, 2012 8:28 pm

Je stop stav ale Vejmiho si pamatuji jeste za dob progresu SSC a TK Very Happy byl tu driv jak 80procent guildy Very Happy tenkrat nember nebo Veteran...hral za priesta SH myslim...dobrej klucina Smile za me Pro ale chce to chlapaku SH priesta aspon preq a nejakym eq...drzim pesti Nesso alias Deepee alias Syndrom Smile

Neso

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 07. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty :)

Příspěvek  Vejmi Mon Feb 27, 2012 1:18 am

Nesso diky Wink ... na tve prani jsem teda sehnal SH Priesta ... sice level 69, ale za chvili bude 70...dostal za neco -2 lvl kdyz byl 70ka takze tam ma nejaky trosku zakladni EQ z HC a pojedu Shadow jak si chtel ... je to ted uz jen na CL a ostatnich. s Druidem bych teda zustal mimo gildu a venoval se jen PvP, protoze uz bych mezi vami asi stejne neuspel.Nerikam, ze s Priestem uspeji.

Vejmi

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  Hanz83 Mon Feb 27, 2012 1:54 am

v tomto bych se nerad pletl ale mel jsem za to ze shpriestu je prave docela dost, fae a vale chodi vicemene porad a k tomu cas od casu skoci jump za cube coz mi prijde vic nez dost.. za me tedy PROTI
Hanz83
Hanz83

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty .

Příspěvek  Jacas Mon Feb 27, 2012 4:44 pm

PROTI lidí je dost , už takhle zase 20 lidi nadáva že se nedostane na raid , 21. nepotřebujem...
Jacas
Jacas

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 07. 09. 11
Age : 32
Location : Turnov city

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  Doubravka Tue Feb 28, 2012 4:03 pm

PROTI
EQ: -
PreQ: -


Deadbull druid 70 Doubravka
Deadbull druid 70 Draggo
Deadbull druid 70 Destronerv
Doubravka
Doubravka

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 16. 08. 10
Location : ČR/Praha

Návrat nahoru Goto down

Deadbull druid 70 Empty Re: Deadbull druid 70

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru